Elektro projektant/ka (až 35 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete ve svém zaměstnání využívat německý jazyk? Máte zkušenosti v oblasti projektování elektrozařízení?

Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a kontaktujte nás!

Obsazujeme pozici ELEKTRO PROJEKTANT/KA.

Náplň práce

  • návrhy elektrických komponentů strojů
  • vedení a tvorba dokumentace
  • e-mailová a telefonická komunikace s německými kolegy
  • týmová spolupráce v okruhu projektantů

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • orientaci v systémech CAD
  • mírně až středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • vhodné pro absolventy

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu (38,5 hod. týdně)
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dle domluvy práci z domova (2-3x měsíčně) / možnost občas pracovat z domova
  • finanční odměny při pracovním výročí

  • pracoviště Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3615772   Datum zveřejnění: 7.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 35000