Klientská podpora s němčinou (cca 30 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nebojíte se denně komunikovat v německém jazyce? Jsou Vaší silnou stránkou organizační schopnosti?

Tak máme pracovní nabídku přímo pro Vás!

Do svého týmu hledáme nového kolegu na pozici KLIENTSKÁ PODPORA S NĚMČINOU.

Náplň práce

  • každodenní komunikace se zákazníky společnosti v německém jazyce
  • spolupráce a komunikace s jinými odděleními
  • reporty dat
  • včasné zpracování objednávek
  • vyřizování reklamací
  • zodpovídání dotazů zákazníků
  • zpracování informací k zákaznickým účtům

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • německý jazyk na minimálně středně pokročilé úrovni
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni (firemní systém je v angličtině)
  • znalost MS Office – zejména Excel, Outlook
  • zkušenosti z oblasti logistiky a zákaznického servisu výhodou, vítáme i absolventy

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • jazykové a jiné vzdělání zdarma
  • roční finanční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif

  • Lokalita – 15 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3615775   Datum zveřejnění: 7.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----