Junior fakturant s RJ (20.000 - 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte nějakou zkušenost nebo školní znalost v oblasti účetnictví? Ovládáte dobře ruský jazyk? Jste schopni se jednoduše domluvit i v angličtině? Rádi byste se profesně realizovali v oblasti účetnictví a kariérně rostli? Pak je tato pozice přímo pro Vás!

Celosvětově úspěšná společnost, která má široké pole působení, hledá do svého týmu kolegu na pozici:

JUNIOR FAKTURANT S RJ (20.000 - 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Administrativní činnost v účetním oddělení
  • Kontrola správnosti faktur/objednávek
  • Vkládání dat z faktur/objednávek do interního systému SAP
  • Vedení příslušné evidence

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • Ruský jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Schopnost se domluvit i v anglickém jazyce výhodou
  • Přesnost, pečlivost, chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Milé, chytré a usměvavé kolegy
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Příspěvek na stravování
  • A širokou škálu dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3616063   Datum zveřejnění: 7.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 25000