Specialista odměňování v centru plzně

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na benefitním systému a odměňování zaměstnanců? Říká vám něco zákoník práce a mzdová oblast pro vás není cizí?

Zaujal vás daný inzerát? Tak neváhejte a zašlete nám váš životopis.

Obsazujeme pozici SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ V CENTRU PLZNĚ.

Náplň práce

  • monitoring změn a novinek ve mzdách a benefitních škálách
  • administrativa a vedení agendy spojené s benefity a odměnami zaměstnanců
  • zpracovávání studií a různých analýz
  • hodnocení, oživení pracovních funkcí
  • koordinace, zprostředkování Trainee programů
  • kooperace se středními a vysokými školami
  • organizace, příprava veletrhů, školení pro studenty středních a vysokých škol

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického či technického směru
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • znalost MS Excel
  • povědomí o zákoníku práce a mzdovém systému
  • vítáme praxi z oblasti odměňování

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu – 7,5 hod. denně
  • sportovní a firemní akce
  • příspěvek na penzijní, životní fond
  • firemní stravování
  • jazykové vzdělávání, odborná školení

  • lokalita Plzeň – město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3616674   Datum zveřejnění: 8.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----