Klientská podpora s angličtinou (cca 26 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzdě: 24000 - 26000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste pro-klientsky orientovaný/á? Patří mezi Vaše silné stránky organizační a komunikační schopnosti? Dorozumíte se perfektně anglicky?

Tak hledáme právě vás! Neváhejte a pošlete nám váš životopis!

Mladý, přátelský kolektiv hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici KLIENTSKÁ PODPORA S ANGLIČTINOU.

Náplň práce

  • podpora, komunikace s významnými klienty
  • administrativa v rámci zpracování a zadávání objednávek
  • zodpovědnost za řešení reklamací, požadavků klientů
  • vyřizování dotazů
  • spolupráce s ostatními oddělení

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk slovem a písmem
  • MS Office – zejména Excel, Outlook
  • občasné služební cesty
  • vítáme praxi ze zákaznického prostředí, logistiky

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • roční finanční odměny
  • stravenky
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • zvýhodněný mobilní tarif a příspěvek na sport

  • lokalita – 15 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3616686   Datum zveřejnění: 8.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 - 26000