Elektroúdržbář junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás montáž, seřizování strojů a řešení vzniklých závad? Jste manuálně zručný? Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky, popř. vyhlášku 50/1978 Sb. / §6 a víte, že se chcete uplatnit ve výrobní společnosti na pozici ELEKTROÚDRŽBÁŘ JUNIOR? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Seřizování a montáž součástí strojů a elektroinstalace
  • Vykonávání preventivní údržby na výrobních zařízeních
  • Opravy mechanických částí strojů a zařízení
  • Tvorba technické dokumentace
  • Evidování dat, práce na PC

Požadujeme

  • SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru
  • Vyhlášku 50/1978 Sb., §6
  • MS Office - (Word, Excel) - základní znalost
  • Schopnost práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • Měsíční bonusy až do výše 20%
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní akce
  • Závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • Stravenky za každý odpracovaný den

  • Lokalita - Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3616912   Datum zveřejnění: 8.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----