Operátor montáže (ženy i muži)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v pohodové společnosti a dostávat slušně zaplaceno? Být zaměstnám přímo do kmene a dostávat mzdu včas a mít spoustu benefitů? Mít možnost růstu platu? Pak mi pošlete svůj životopis anebo se za mnou zastavte.

Náplň práce

  • Práce na pracovních stanovištích, žádná pásová výroba
  • Práce dle výkresů
  • 2 směnný provoz po osmi hodinách BEZ VÍKENDŮ
  • Zaučení zajištěno

Požadujeme

  • Ukončené minimálně SOU vzdělání
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Chuť se učit

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 10 – 14.000 ročně formou flexipasů
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Multisport kartu
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Moderní klimatizované pracoviště
  • Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3617118   Datum zveřejnění: 12.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 25000