Operátor montáže (ženy I muži)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Velká Bíteš, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v pohodové společnosti a dostávat slušně zaplaceno? Být zaměstnám přímo do kmene a dostávat mzdu včas a mít spoustu benefitů? Mít možnost růstu platu? Pak mi pošlete svůj životopis anebo se za mnou zastavte.

Náplň práce

  • Práce na pracovních stanovištích, žádná pásová výroba
  • Práce dle výkresů
  • 2 směnný provoz po osmi hodinách BEZ VÍKENDŮ
  • Zaučení zajištěno

Požadujeme

  • Ukončené minimálně SOU vzdělání
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Chuť se učit

Nabízíme

  • 13. plat
  • Příspěvěk na obědy ve vlastní jídelně
  • Penzijní připojištění
  • Moderní pracoviště
  • Zázemí stabilní firmy
  • Smlouva na HPP

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Vančurová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3617182   Datum zveřejnění: 8.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 25000