Office manager - moderní a přátelská firma

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro mladou a moderní firmu s přátelským stylem vedení hledám novou posilu - člověka, který bude pravou rukou jak vedení, tak zbytku týmu:

OFFICE MANAGER - MODERNÍ A PŘÁTELSKÁ FIRMA

Náplň práce

  • support vedení i týmu (schůzky, zajišťování ubytování, letenek, víz atd.)
  • příprava podkladů pro externí účetní firmu
  • HR agenda (vstupní náležitosti, smlouvy, prohlídky, BOZP)
  • práce s PC - docházkový systém, Excel (tabulky, výstupy na porady)
  • péče o vozový park
  • co den přinese - něco se pokazí, něco dojde

Požadujeme

  • ideálně VŠ vzdělání
  • schopnost pracovat samostatně
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • anglický jazyk na alespoň středně pokročilé úrovni
  • příjemnou a komunikativní osobnost
  • praxi s účetnictvím a mzdovou agendou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • přátelský kolektiv, kde se s člověkem jedná jako s parťákem
  • možnost domluvit se na využívání služebního auta či bytu
  • počet dní dovolené i pracovní doba je na domluvě
  • typ smluvního poměru na dohodě
  • občasné využití home office
  • místo výkonu práce: Brno Technologický park

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3618481   Datum zveřejnění: 11.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000