Nákupčí senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený nákupčí, který se chce profesně posunout dál?
Vyjednávání s dodavateli je pro Vás zábava a argumentovat umíte i v angličtině?
Máte zkušenosti z výrobní společnosti a rozumíte technice?

Pak se zdá, že hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis získejte práci jako:

NÁKUPČÍ SENIOR

Náplň práce

  • Nákup výrobního i nevýrobního materiálu
  • Každodenní komunikaci v AJ s dodavateli
  • Vedení menšího týmu nákupčích
  • Zodpovědnost za dodací termíny
  • Plnění ukazatelů KPI
  • Řízení malého týmu nákupu a logistiky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – ekonomickou nebo strojírenskou
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Výborné vyjednávací a komunikativní dovednosti

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí
  • Možnost jazykových kurzů
  • Služební telefon a počítač
  • Dotované firemní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jeanne Kociánová
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3619888   Datum zveřejnění: 13.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----