Junior Tester/ka mobilních aplikací ( 25 000 - 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je pro tebe práce s mobilními aplikacemi denním chlebem a bez této technologie si to neumíš představit? Chtěl bys testovat jejich funkčnost? Tak to by tě naše nabídka mohla zajímat!

Náplň práce

  • Testování mobilních aplikací a elektroniky v moderních laboratořích i v terénu
  • Reporting a analýza nalezených chyb
  • Komunikace s oddělením vývoje
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Zkušenosti s Android nebo iOS systémem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Osvědčení odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 5 výhodou
  • Zkušenosti s kódováním SW výhodou

Nabízíme

  • Zkrácenou a pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy na pracovišti

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3621414   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000