Specialista marketingu - stínící technika

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máme pro Vás skvělou pozici pro moderní mezinárodní firmu s příjemným kolektivem a kvalitním designovým produktem:

SPECIALISTA MARKETINGU - STÍNÍCÍ TECHNIKA

Náplň práce

  • zodpovědnost za marketing celé společnosti (B2B i B2C, online marketing, veletrhy, kampaně, školení, web)
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • organizace a příprava veletrhů
  • udržování dobrého jména společnosti a jejich produktů
  • využití cizího jazyka při komunikace s mateřskou společností
  • spolupráce s reklamními agenturami

Požadujeme

  • ideálně VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti s komplexním marketingem
  • znalost anglického nebo německého jazyka je nutností
  • orientace na technický produkt výhodou
  • schopného a zodpovědného člověka
  • řidičský průkaz skupina B

Nabízíme

  • pracovní zázemí v podobě moderních kanceláří, příjemný kolektiv a pohodou atmosféru na pracovišti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • dovolená nad rámec zákoníku práce
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3621472   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000