EHS koordinátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti EHS? Hledáte novou pracovní příležitost, která by Vám umožnila tyto znalosti využít na 100 %, umožnila by Vám růst a dále se profesně rozvíjet? Domluvíte se navíc anglicky? Pak neváhejte a obraťte se na mě se svým životopisem!

Technický leader v oblasti elektrotechnické výroby hledá nového kolegu na pozici:

EHS KOORDINÁTOR (35 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení projektů v rámci ochrany životního prostředí
  • Koordinace sytému BOZP a PO
  • Vedení auditů a školení zaměstnanců
  • Kontrola a řízení odpadového hospodářství
  • Aktualizace podnikových směrnic dle novelizací zákona

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v BOZP
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Finanční bonusy a další ohodnocení
  • Bonusové pracovní volno
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zázemí stabilně rostoucí mezinárodní společnosti
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Adam Zavoral
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3622334   Datum zveřejnění: 15.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35 - 50000