Obchodní zástupce pro Německo

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v obchodě a chcete se v něm dále rozvíjet? Máte němčinu na pokročilé úrovni a disponujete vyjednávacími schopnostmi? Jste ochotný/á cestovat a jste držitelem řidičského oprávnění? Pak neváhejte zaslat životopis!

Výrobní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKO

Náplň práce

  • plánování a zajišťování schůzek s klienty
  • udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty
  • odpovědnost za prodej v rámci svěřeného regionu
  • propagace produktů společnosti
  • zpracování reportů a drobná administrativa

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka (vedení obchodních jednání)
  • dlouhodobou praxi na obdobné pozici
  • řidičský průkaz, sk.B
  • spolehlivého člověka se slušným vystupováním

Nabízíme

  • práci v dynamicky se rozrůstající společnosti
  • možnost využití firemního automobilu i k soukromým účelům
  • podpora osobního rozvoje a profesního vzdělávání
  • docházkový bonus 2000 Kč
  • stravenky
  • svěřený region: Německo
  • zázemí kanceláře v Jihlavě

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3622373   Datum zveřejnění: 15.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----