Stavební projektant (3 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání stavebního zaměření a baví Vás projektování pozemních staveb? Chcete se naučit vše ohledně problematiky přípravy staveb, popřípadě již máte i tuto pracovní zkušenost? Domluvíte se anglicky? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu, juniora, na pozici:

STAVEBNÍ PROJEKTANT (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Vypracovávání stavebních projektů a vykonávání projektové práce menších stavebních úprav
  • Vedení příslušné projektové a technické dokumentace
  • Inženýrská činnost (jednání s orgány státní správy, vyřízení ohlášení stavby, vyřízení stavebního povolení atd.)
  • Spolupráce se stavbyvedoucím

Požadujeme

  • Vzdělání stavebního zaměření, ideálně v oblasti pozemních staveb (výhodou je autorizace v tomto oboru)
  • Znalosti, a ideálně i zálibu, projektování staveb (AutoCAD, Autodesk Revit)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Chuť odborně růst, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího odborného růstu (vzdělávací programy)
  • Bohatý systém benefitů zpříjemňujících práci :O)

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3622944   Datum zveřejnění: 23.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000