Obchodní analytik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti na pozici obchodního analytika? Chcete být součástí firmy, která je inovátorem na trhu v oblasti elektronických zakázek. Podílet se na zakázkách například ze státní sféry? Jste plný elánu a nadšeni do práce? Pokud jste odpověděli ve všech případech kladně, tak je tato nabídka šitá na míru právě Vám.
Firma, která se nachází v samém srdci Brna, hledá nového kolegu na pozici obchodního analytika.

Náplň práce

  • Spolupráce na strategických projektech s produktovými manažery
  • Pochopení potřeb zákazníka (navrhování, případně mapování procesů vyvíjených systémů a jejich optimalizace)
  • Definice zadání pro vývoj IT na základě business požadavků
  • Tvorba a následná správa procesní a provozní dokumentace
  • Příprava UAT scénářů, dat a podpora nasazení řešení do produkčního prostředí
  • Ad-hoc analytické úlohy z oblasti obchodní analýzy
  • Podílení se na managementu změnových řízen

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělaní
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost a zkušenosti s funkčním a procesním modelováním SW řešení (UML, BPMN,…)
  • Znalost a zkušenosti s nástrojem pro podporu obchodní analýzy (VP, EA, …)
  • Schopnost komunikace s klienty i vývojem
  • Smysl pro detail, preciznost, aktivita, samostatnost a odpovědnost
  • Vynikající sebeprezentaci, energii, motivaci a komunikaci
  • Rozvoj znalostní báze o vlastnostech dlouhodobě vyvíjených produktů
  • V ideálním případě znalost EasyProject
  • Výhodou ne však podmínkou je orientace v procesech spjatých s veřejnými zakázkami

Nabízíme

  • Kancelář v samotném centru Brna
  • Stabilitu, zázemí renomované společnosti.
  • Projekty, které nabízí široký záběr znalostí
  • Stravenky
  • Možnost home office
  • 5 týdnu dovolené

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3623063   Datum zveřejnění: 18.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 70000