Technický obchodník (30000 - 35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodního ducha a zkušenosti v oblasti strojírenství? Čtení výkresové dokumentace je pro vás hračka a rád vycestujete na pracovní cestu do zahraničí? Každodenní komunikace v cizím jazyce je pro vás to pravé? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.
Hledáme zkušeného kolegu do našeho týmu na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK

Náplň práce

  • Vypracovávání nabídek
  • Tvorba kalkulace výrobků
  • Správa a kontrola objednávek
  • Příprava dodacích listů a fakturace
  • Práce s informačním systémem
  • Budování vztahů se zákazníky i zahraničními

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti strojírenství – základní orientaci v používaných technologiích a materiálech
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost obchodních procesů
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující odměnu dle dosažených výsledků
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Možnost osobního růstu
  • Práci v rozvíjející se společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Lokalita: okres Prostějov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3623069   Datum zveřejnění: 21.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000