Technik sterilizace zdravotnických materiálů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Skalpely, nůžky, jehly… pojmy, které náš sluch sice úplně nehladí, ale občas se s nimi v ordinacích setkáme všichni. Cesta těchto zdravotnických nástrojů do rukou odborníků je plná mnohých odborných procesů. Nyní Vám nabízíme příležitost práce ve společnosti, která se zaměřuje na sterilizaci těchto nástrojů. Podílejte se na procesu, jehož koncovým příjemcem je občas každý z nás!

TECHNIK STERILIZACE ZDRAVOTNICKÝCH MATERIÁLŮ

Náplň práce

  • Normování a time management validačních cyklů
  • Příprava vzorků pro cyklus sterilizace a kalibrování sterilizačních komor
  • Administrativní zaštítění validačních cyklů (zprávy, reporty, protokoly)
  • Práce s vlhkostními a manipulačními sondami
  • Komunikace s ostatními odděleními (laboratoř, kvalita, produkce) a zákazníky

Požadujeme

  • Chemické či mikrobiologické vzdělání na úrovni SŠ nebo VŠ
  • Anglický jazyk na úrovni umožňující každodenní komunikaci a porozumění dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B – občasné výjezdy firemním automobilem
  • Pokročilou znalost práce na PC (MS Office)
  • Osobnostní předpoklady: smysl pro detail, zodpovědnost, pracovitost, analytické myšlení, rychlou schopnost adaptace

Nabízíme

  • Fixní mzdu s motivační složkou
  • Pět týdnu volna
  • Občerstvení na pracovišti a stravenky
  • Přátelskou firemní kulturu
  • Možnost osobního růstu

  • Lokalita: 35 km severozápadně od Brna

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "TECHNIK STERILIZACE ZDRAVOTNICKÝCH MATERIÁLŮ" ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3624478   Datum zveřejnění: 23.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----