Vášnivý spisovatel pracovního trhu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Sepisovat originální a netradiční díla
  • Hledat vybrané čtenáře tvých děl
  • Tvorba nových Božských Komedií, Bídníků či Romea a Jůlie
  • Hodnotit a posuzovat ty, kteří se o Tvé dílo budou zajímat

Požadujeme

  • Fantazie, které nezná mezí
  • Zájem o plnění si snů
  • Chuť prozkoumat neprobádané vody
  • Spisovatelský nadhled
  • Kreativita Dostojevského, Fitzgeraldova či Němcové.

Nabízíme

  • Sídlo přímo v centru Brna
  • Klid na tvorbu s možností použití ničiuší (sluchátek)
  • Nápoj z černých zrn k nekonečnému použití
  • Cechovní oslavy
  • Prostor pro vypuštění spisovatelského umu
  • Brk a Inkoust i k osobnímu využití
  • Přátelské soucechovce

Další informace

Je tvůj šuplík děl už plný? Chceš, ať se tvé umělecké sny splní? Je tvou zbraní inkoust a pero? Umělecky se vybít by ti prospělo? Psaní je pro tebe život a zároveň sen a čekáš na tu správnou příležitost jen? Pak neváhej a přidej se k nám! Každý našeho umu je zván! Zašli svůj život a věnuj se více psaní. Budeš mít příležitost dělat to, co tě baví!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3624697   Datum zveřejnění: 19.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----