Servisní technik bezpečnostních systémů (24–27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Informace o mzde: 24000 - 27000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi rád v pohybu a práce na jednom místě není nic pro tebe? Hledáš perspektivní firmu s českými kořeny? Máš vzdělání v elektro oboru a prostředí slaboproudu dobře znáš? Hledáš práci, která bude mít smysl a může ovlivnit lidské životy? Pak je tohle příležitost přesně pro tebe, pošli mi svůj životopis, než tě někdo předběhne!

Náplň práce

  • servisování bezpečnostních systémů (požární a bezpečnostní čidla)
  • pravidelná údržba a instalace nových zařízení
  • jednání a kontakt se zákazníky

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro + platnou vyhlášku č. 50/78
  • spolehlivého řidiče s průkazem sk. B
  • samostatného chlapa, který zvládne i jednání se zákazníky
  • zkušenosti s bezpečnostními systémy – výhodou

Nabízíme

  • moderní prostředí ve stabilní firmě
  • zaměstnání v ryze české firmě
  • pokud budeš schopný, dostaneš služební auto i k osobním účelům
  • možnost ovlivnit rozvoj firmy
  • volné víkendy

  • lokalita: hledám do Prahy i na Kladno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3626348   Datum zveřejnění: 21.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 - 27000