Investigátor IT problémů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás zjišťovat původ IT problémů a přicházet jim "na zoubek"? Chcete být svým vlastním pánem a řešit podporu interních zaměstnanců nadnárodní společnosti? Microsoft technologie Vám nejsou cizí, stejně jako virtualizace a znalost sítí a business procesů? Nevadí Vám semtam sáhnout na hardware a rádi nasloucháte problémům uživatelů? Pošlete mi CV a popovídáme si o pozici více.

Náplň práce

  • Technická podpora zaměstnanců firmy
  • Řešení IT problémů od zdánlivě malého problému až po třetí stupeň podpory
  • Správa sítí, bezdratových spojení, LAN linek
  • Správa IT hardwaru, doplňování chybějících částí HW a následná inventura, udržování serverovny

Požadujeme

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Základní znalosti sítí (DHCP, IP protokoly)
  • Správa domény (Active Directory, Outlook, Skype)
  • Základní znalosti ERP

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování v kantýně
  • Služební mobil a počítač
  • Kontakt s manažery napříč odděleními i zeměmi (od ČR až po Mexico)

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Hrstková
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3626441   Datum zveřejnění: 21.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000