Hraj si na dospělém dopravním koberci! (Dopravní inženýr)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Navrhování nových křižovatek a testování těchto návrhů
  • Práce v týmu, který testuje „nové koberce“
  • Poskytování podpory při řešení problémů
  • Tvorba nových signálních plánů atd.

Požadujeme

  • Praxi v oblasti či přímo dopravního inženýrství
  • Znalost Siemens kontrolerů, dohledového centra SCALA
  • Znalost norem v oblasti „hraní si s autíčky na koberci“
  • Anglicky jazyk písmem i slovem na komunikativní úrovní

Nabízíme

  • Možnost navrátit se do svých dětských let
  • Uplatnění Vaší (nejen dětské) kreativity
  • Flexibilní hrací dobu
  • Až dva platy ročně navíc ve formě bonusů
  • Nástupní bonus
  • Benefitní systém (kafeteria)
  • 5 týdnů dovolené

Další informace

Pamatujete si na koberce s motivem měst? Strávili jste hodiny a hodiny hraním s auty právě na těchto kobercích? Chcete si zavzpomínat na staré časy a pokračovat tímto směrem dál? Chcete vymýšlet další „podobné koberce“ i když jste už „velcí“? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám své CV a pokračujte v tom, co Vás bavilo v dětství!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3626447   Datum zveřejnění: 21.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----