Technik kvality – vstupní kontrola (cca 35 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste uplatnit svůj potenciál ve vstupní kontrole? Disponujete analytickým myšlením a domluvíte se v anglickém jazyce? Chcete se podílet na zajišťování procesů reklamací a komunikaci s dodavateli?

Tak hledáme právě Vás. Nenechte si uniknout mezi prsty zajímavou pracovní nabídku!

Obsazujeme pozici TECHNIK KVALITY – VSTUPNÍ KONTROLA.

Náplň práce

  • provádění kontroly na vstupní kvalitě
  • zodpovědnost za proces reklamací dodávaných dílů
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • podílení se na odstranění problémů u dodavatelských dílů
  • analýza materiálů vzhledem k platným normám
  • zaznamenávání dat, výsledků do programu SAP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v kvalitě (nejlépe kontrolor kvality)
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenosti s řešením reklamací
  • analytické myšlení, komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc
  • příspěvek na dopravu
  • stravování na pracovišti zdarma
  • kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • finanční bonusy

  • lokalita 15 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3626861   Datum zveřejnění: 22.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000