Specialista elektroniky - absolvent (27 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karviná, Česko
  • Informace o mzde: 27000 - 35000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste střední nebo vysokou školu elektrotechnického směru? Poohlížíte se momentálně po zaměstnavateli, který by dokázal splnit Vaše očekávání jak po stránce finanční, tak po stránce kariérního růstu? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Perspektivní společnost působící v oblasti výroby elektroniky hledá novou posilu svého týmu na pozici:

SPECIALISTA ELEKTRONIKY – ABSOLVENT (27 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Testování desek plošných spojů
  • Software a hardware kontrola výrobků
  • Vedení příslušné technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními pracovníky

Požadujeme

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání - elektrotechnika
  • Alespoň teoretické znalosti v oblasti hardware a software desek plošných spojů
  • Technické smýšlení
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Přístup k moderním technologiím
  • Firemní akce a školení
  • Jazykové kurzy v pracovní době

  • Místo výkonu práce: Karvinsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3627703   Datum zveřejnění: 23.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 35000