Elektrotechnik - tester (25 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karviná, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 30000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudované elektrotechnické vzdělání a baví Vás práce v tomto oboru? Hledáte práci, kde je zaručený kariérní postup? Nevadí Vám v začátcích práce ve směnném provoze? Zašlete nám svůj životopis!

Nadnárodní společnost vyrábějící desky plošných spojů hledá nové kolegy do oddělení zkušebny na pozici:

ELEKTROTECHNIK - TESTER (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola vyrobených produktů na testovacím zařízení
  • Práce se zkušebním software
  • Spolupráce s firmware a hardware vývojáři na nápravě zjištěných nedostatků
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Středoškolské, nebo ideálně vysokoškolské, vzdělání elektrotechnického směru
  • Všeobecný přehled o výrobě desek plošných spojů
  • Chuť se odborně vzdělávat
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Přístup k nejmodernějším testovacím zařízením
  • Mzdu odpovídající náročnosti práce
  • Kariérní růst
  • Práci vhodnou i pro absolventy

  • Místo výkonu práce: Karvinsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3627704   Datum zveřejnění: 23.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000