Zlepši si své znalosti a dovednosti SAPu!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Spolupráce na nových projektech v oblasti SRM
  • Monitoring procesů v oblasti SRM
  • Identifikace problémů na základě komunikace se zákazníkem
  • Práce na příchozích ticketech a jejich řešení
  • Poskytování podpory a konzultací
  • Spolupráce s dalšími SAP konzultanty

Požadujeme

  • Základní zkušenosti se SAP SRM nebo MM (I key user či znalost procesů)
  • Chuť učit se novým věcem
  • Flexibilitu
  • Anglický jazyk písmem i slovem na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Variabilní náplň práce
  • Možnost startu kariéry
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Mobil a notebook k osobnímu využití

Další informace

Chceš pořádně nastartovat svou kariéru v oblasti SAPu a nevíš, jak začít? Máš alespoň okrajové zkušenosti s modulem SRM, MM či procesy s ním spojené? Láká tě se ponořit do hlubokých vod SAPu? Rád/a se učíš novým věcem? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a odstartuj svoji kariéru.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3628175   Datum zveřejnění: 25.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----