Specialista prodeje v oblasti drahých kovů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 25 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je sůl skutečně nad zlato? Opravdu pomáhá bílé zlato v černých dnech? Je pravdou, že zlato ruce nemá, ale všechno dokáže? Na tato známá přísloví odpovědět nezvládneme, ale víme, že pokud máte zlaté ručičky, tak je určitě zaměstnáme! Máte chuť stát se specialistou prodeje klenotnických polotovarů, dentálních materiálů a výkupu drahých kovů? Pak se nemůžeme dočkat Vašeho životopisu!

SPECIALISTA PRODEJE V OBLASTI DRAHÝCH KOVŮ

Náplň práce

  • Prodej materiálů a jejich výměna
  • Výkup surovin s obsahem drahých kovů
  • Administrativa – vystavování prodejních dokladů, evidence materiálů
  • Inventury materiálů a zboží na prodejně
  • Spolupráce na úklidu prodejny

Požadujeme

  • Ideálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenost se škrtáním na kameni nebo z výkupu drahých kovů podmínkou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Obchodního ducha, zodpovědný přístup, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Týden volna navíc
  • 13. plat
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na vzdělávání, sport, penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3628225   Datum zveřejnění: 1.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000