Prodavač/ka specializovaného prodeje

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je sůl skutečně nad zlato? Opravdu pomáhá bílé zlato v černých dnech? Je pravdou, že zlato ruce nemá, ale všechno dokáže? Na tato známá přísloví odpovědět nezvládneme, ale víme, že pokud máte zlaté ručičky, tak je určitě zaměstnáme! Máte chuť stát se specialistou prodeje klenotnických polotovarů, dentálních materiálů a výkupu drahých kovů? Pak se nemůžeme dočkat Vašeho životopisu!

PRODAVAČ/KA SPECIALIZOVANÉHO PRODEJE

Náplň práce

  • Prodej a výkup v oblasti drahých kovů
  • Vystavování prodejních dokladů
  • Evidence materiálů
  • Spolupráce se na inventurách
  • Podílení se na úklidu prodejny

Požadujeme

  • Ideálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxi na pozici prodavače/čky
  • Komunikační a obchodní dovednosti, spolehlivost
  • Velkou výhodou praxe v oblasti prodeje či výkupu drahých kovů nebo ze zlatnictví

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • 13. plat a čtvrtletní odměny
  • Multisport kartu
  • Očkování proti chřipce zdarma
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění, lázně, dětské tábory a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3628231   Datum zveřejnění: 25.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000