Práce a Rodina – Jde to skloubit?(recruiter, specialista pri nábor)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Práce s pracovními sociálními sítěmi
  • Analýza profesních profilů a životopisů
  • Tvorba inzerce
  • Práce s interní databází životopisů

Požadujeme

  • Komunikativnost, spolehlivost a pečlivost
  • Zájem učit se novým věcem
  • Zájem o oblast IT

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu a respekt
  • Přátelský kolektiv
  • Interní soutěže
  • Možnost kariérního růstu
  • Teambuildingové akce
  • PC a mobil k soukromému využití
  • Moderní kanceláře v centru Brna

Další informace

Ráda bys kreativně tvořila? Jsi po mateřské dovolená, ale i tak by ses ráda o dítě ještě trochu starala? Chceš být zaměstnaná na plný úvazek, ale mít svobodu a flexibilní pracovní dobu? Nemůžeš si dovolit být v práci 8 a půl hodin? Chybí ti respekt a časová flexibilita od zaměstnavatele? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a pracuj pro společnost, která bude respektovat tvé časové nároky, které potřebuješ věnovat rodině!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3629463   Datum zveřejnění: 26.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----