Umělá inteligence na dosah ruky!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Vývoj softwaru v daném jazyce
  • Implementace softwaru
  • Testování vlastního kódu
  • Dokumentace vývoje
  • Pracovní cesty po Evropě

Požadujeme

  • Vědomí, že C# nebo C++ nejsou velikosti podprsenky
  • Orientaci v SQL
  • Zkušenosti s .NET
  • Chuť učit se novým věcem a technologiím
  • Anglický jazyk písmem a slovem na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost učit se od těch nejlepších
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • Zahraniční cesty
  • Pravidelný růst mzdy
  • Vzdělávací kurzy a školení

Další informace

Vždy tě fascinovala umělá inteligence? Chceš se k jejímu vývoji dostat a nevíš jak? Tvé zapálení po vývoji softwaru nezná mezí? Tvá chuť učit se novým věcem je jak nekonečná studna? Říká ti něco Projekt Popelka a víš, že chceš vědět víc? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a měj možnost se učit od vývojářského týmu, zabývajícího se umělou inteligencí!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3630039   Datum zveřejnění: 27.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----