Nesnášíš kolony? Rozpohybuj Je! (Programátor)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Práce v agilním týmu
  • Podílet se na vývoji chytrých křižovatek
  • Komunikovat s vývojovým týmem v zahraničí
  • Přednášení nových návrhů a snů na plnění
  • Urychlování nasazení inteligentní dopravy

Požadujeme

  • Znalost vývojového jazyku JAVA či C#
  • Schopnost pracovat v agilním týmu
  • Mít odvahu na nové věci a experimenty
  • Pozitivní přístup k novým věcem
  • Aktivní znalost angličtiny

Nabízíme

  • Příležitosti pro plnění si snů
  • Přátelský kolektiv IT nadšenců
  • Špičkové vybavené pracoviště
  • Individuální přístup
  • Projekt, na který můžeš být hrdý/á
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Prostor pro vlastní kreativitu a neotřelé nápady

Další informace

Jste už unavení z korporátů, které omezují Vaši kreativitu? Máte už toho hodně za sebou a víte, co chcete? Chcete pokračovat ve svých dětských snech? Chcete pracovat na projektech, na které můžete být hrdý? Co takhle tvořit chytré křižovatky, které mohou zachránit více životů, díky propracovanému systému a softwaru? Zašli nám své CV a přidej se k nám! Umíme ocenit tvé zkušenosti, a přitom ti necháme prostor pro kreativitu!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3630048   Datum zveřejnění: 27.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----