Junior nákupčí - absolventi VŠ (Od 26.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání a rádi byste nasbírali pracovní zkušenosti? Bez problému se domluvíte anglickým jazykem? Pak je tu příležitost právě pro Vás!

Prestižní výrobní společnost hledá posilu do svého přátelského týmu, na pozici:

JUNIOR NÁKUPČÍ - ABSOLVENTI VŠ (Od 26.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění strategického nákupu - nákup materiálu
  • Výber dodavatelů (vyhledávání nových, optimalizace stávajících)
  • Jednání s dodavateli (uzavírání smluv, řešení platových podmínkek a termínů dodání)
  • Účast na obchodních jednáních

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Komunikační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme

  • Získání praxe s možností kariérního růstu
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný IHNED

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3630055   Datum zveřejnění: 27.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.