Vedoucí sítě prodejen

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Oblast drahých kovů vám připadá lukrativní a chcete být součástí společnosti, která se zabývá jejich výrobou a zpracováním? Budu ráda, když mi o sobě dáte vědět!

Náplň práce

  • Zabezpečujete plynulý chod prodejní sítě
  • Budete parťákem pro vedoucí jednotlivých prodejen
  • Povedete agendu svěřených obchodních případů (tuzemských i zahraničních)
  • Budete zpracovávat obchodní dokumentaci na prodej materiálu a zboží
  • Vytváříte hlášení Intrastat pro dovozy zboží a vývozy materiálu
  • Vyhodnocujete zásoby a zajišťujete operativní zásobování zboží na prodejních místech
  • Objednáváte klenotnické polotovary ze zahraničí
  • Komunikujete s Puncovním úřadem
  • Tvoříte ceny obchodního zboží a klenotnických polotovarů
  • Provádíte kontrolu pohledávek
  • Vyhodnocujete prodej, reportujete obchodnímu řediteli

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na vedoucí pozici
  • Praxi na obdobné pozici
  • Uživatelskou znalost práce s počítačem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokud umíte pracovat s IS Navision a znáte Intrastat, je to vaše velká výhoda
  • Máte-li absolvovaný kurz Puncovního úřadu Škrtání na kameni, uvítáme to, ale není to podmínkou

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Čtvrtletní odměny a 13. plat
  • Odměny za víceleté působení ve společnosti
  • Služební auto pro firemní i soukromé účely
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravné, lázeňské pobyty, dětské tábory, jazykové vzdělávání
  • Multisport karta
  • Zdarma očkování proti chřipce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3630337   Datum zveřejnění: 27.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000