Obchodník pro strojírenskou společnost (cca 65 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Holýšov, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 65000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste využili svůj potenciál obchodníka ve strojírenské společnosti? Chcete se podílet na širokém a různorodém portfoliu zakázek? Domluvíte se v německém jazyce a baví vás cestování do zahraničí?

Zaujala vás daná pracovní nabídka? Tak nám zašlete životopis a budete vykonávat práci, která má smysl!

Obsazujeme pozici OBCHODNÍK PRO STROJÍRENSKOU SPOLEČNOST.

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků a pomoc při vstupu do portfolia společnosti
  • spolupráce s technickým úsekem
  • řešení obchodních strategií
  • posuzování zakázek na základě technologií společnosti
  • správa a vedení příslušné agendy
  • cestování do zahraničí za zákazníky

Požadujeme

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • zkušenosti z oblasti strojírenství
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • technické myšlení, znalost technické dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu cestovat a přímo jednat se zákazníky

Nabízíme

  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • různorodost zakázek
  • příspěvek na životní pojištění
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce – Holýšov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3630764   Datum zveřejnění: 28.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 65000