Frézař CNC

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 27000 - 37000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti jako CNC frézař a rád byste dělal přesné obrábění? Chcete být dobře zaplacen za svoji práci? Pokud ano neváhejte a pošle mi svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Obrábění na CNC frézce včetně programování
  • Seřízení a nastavení stroje
  • Samostané rozhodování o voleném postupu práce

Požadujeme

  • SOU obor strojírenství (výhodou)
  • Praxe na CNC fréze nejlépe se znalostí programování
  • Ochotu pracovat na tři směny
  • Schopnost samostatně volit postup práce
  • Šikovnost, zájem o obor, manuální zručnost

Nabízíme

  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Prémie za odpracované roky ve společnosti
  • Cafeterie
  • Možnost využití sportovišť
  • Multisport
  • Smlouvu na HPP

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Vančurová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3630920   Datum zveřejnění: 28.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 37000