Zámečník - absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Spolehlivost a manuální zručnost jsou tvoje silné stránky? Jsi vyučený zámečník, který si hledá práci v Ústí nad Labem? Rád se učíš nové věci? Zašli mi svůj životopis! Stabilní společnost hledá kolegu do týmu na pozici ZÁMEČNÍK - ABSOLVENT

Náplň práce

  • Činnosti spojené se sestavováním strojírenských celků
  • Svařování nerezových dílů, ohýbání, pilování, řezání
  • Práce s technickou dokumentací
  • Základní údržba pracovních pomůcek

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru Zámečník
  • Ochotu pracovat na 12ti hodinové směny
  • Zručnost
  • Ochotu učit se

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Penzijní a životní připojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na dětskou rekreaci

  • Lokalita : Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Koptová
Tel.: +420773799244
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3631188   Datum zveřejnění: 28.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----