Obchodník ve stavebnickém oboru (až 50 000 Kč)

  • Místo práce: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí mezinárodní firmy a rádi si nastavíte pracovní dobu sami? Máte znalosti anglického jazyka a jste velmi komunikativní?

Pak je tato práce právě pro Vás! Pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

Náplň práce

  • Řízení vztahu se zákazníky
  • Obchodně-technická jednání s firmami, investory a dodavateli
  • Reporting
  • Řešení obchodních případů
  • Prezentace firmy a produktů
  • Vyhledávání obchodních příležitostí

Požadujeme

  • Plnění obchodních cílů
  • Velmi dobrou komunikativnost
  • Praxi ve stavebnictví alespoň 3 roky
  • Anglický jazyk – mírně pokročilý
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientaci v obchodním jednání

Nabízíme

  • Fixní mzdu s možností bonusů
  • Práci z domova
  • Pracovní automobil, telefon a laptop
  • 5 dní dovolené navíc
  • Závodní stravování/kafetérie
  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3631214   Datum zveřejnění: 28.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000