Technolog v automotive (38.000 - 47.000 ,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: 38000 - 47000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš dokončené vzdělání technického směru? Znáš výrobní procesy a standardy, komunikuješ v anglickém jazyce a máš perfektní orientaci v technické dokumentaci? Pak hledáme právě tebe!!!

Náplň práce

  • Tvorba optimálních technologických postupů
  • Testování a zavádění nových technologií
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost za projekty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií v oblasti strojírenství nebo elektro
  • Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Kariérní postup
  • Zkušenosti s nejnovějšími technologiemi
  • Týden dovolené navíc

  • Lokalita: Ústecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3631252   Datum zveřejnění: 28.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   38000 - 47000