45 000 - 55 000 CZK

Inženýr projektové kvality (cca 55 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žebrák, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na nastavení kvality v nových projektech? Máte zájem o předsériovou výrobu a komunikace v anglickém jazyce vám nedělá problém?

Pokud hledáte novou pracovní výzvu, zašlete nám váš životopis!

Obsazujeme pozici INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY.

Náplň práce

  • účast na tvorbě a aktualizaci dokumentu FMEA
  • tvorba kontrolních plánů a návodek
  • aktualizace dokumentů kvality dle příslušných změn
  • definování, sledování a řízení plánu zlepšování kvality produktu
  • zákaznická podpora

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • zkušenosti v kvalitě

Nabízíme

  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • firemní akce, vánoční večírek
  • příspěvek na penzijní a životní fond
  • stravování na pracovišti zdarma

  • místo pracoviště - okolí města Žebrák

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3631772   Datum zveřejnění: 29.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000