45 000 - 60 000 CZK

Nákupčí v automotive (až 60 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hořovice, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste týmový hráč s nadšením do nákupu? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a baví Vás dojednávání spolupráce?

Mezinárodní silná výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Řešení poptávek
  • Spolupráce napříč společností
  • Komunikace se zahraničím
  • Výběr dodavatelů a hodnocení nabídek
  • Objednávky potřebných dílů do výroby
  • Vyhledávání nových dodavatelů a uzavírání smluv

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v oboru jsou výhodou
  • Znalost strategického nákupu
  • Praxi v podobné společnosti výhodou
  • Člověka, který je samostatný a má chuť podílet se na nových příležitostech

Nabízíme

  • Práci v zajímavém a příjemném kolektivu
  • Stravování zdarma, nebo stravenky
  • Firemní akce a volné vstupy
  • Možnost zakoupení firemních akcií
  • 25 dní dovolené
  • Levnější tarif od mobilního operátora

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Berouna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3632078   Datum zveřejnění: 29.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 60000