30 000 - 40 000 CZK

CNC frézař Junior I Senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás frézovat a dělat korekce programů? Sériová výroba je pro Vás nudná? Chcete najít uplatnění ve společnosti, kde Vás ocení? Pak mi pošlete svůj životopis.

Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

Náplň práce

  • Frézování malých i velkých kusů, ocel, slitiny oceli
  • Korekce programu (Siemens 840 D) psaného programátorem
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Práce s vazadly a jeřáby (zaškolení zajistí zaměstnavatel)

Požadujeme

  • Praxi s obráběním na CNC fréze, nejlépe kusová výroba
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno-Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3632402   Datum zveřejnění: 31.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000