Piš pro ajťáky a staň se jejich součástí!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Komunikace s ajťáky a účast na jejich pravidelných rituálech
  • Zapisování jejich práce, pro budoucí generace či pro případ apokalypsy
  • Udržovat dokumentaci v perfektní kondici pro případ potřeby
  • Být autorem technických manuálů pro ostatní IT soukmenovce.

Požadujeme

  • Výborné schopnosti komunikovat v angličtině
  • Umět asertivně jednat a vysvětlovat komplexní věci jednoduše
  • Schopnost soustředit se na detaily
  • Obecný přehled o IT oboru
  • Zkušenosti s agilním vývojem nebo vzdělání v IT či angličtině jsou výhodou

Nabízíme

  • Příležitosti proniknout do tebou neprobádaných IT vod
  • Japonské pochutiny na místě
  • Mobilní telefon tvých nejtajnějších tužeb
  • Jazykové kurzy
  • Pravidelné a neotřelé akce se svými kolegy (klidně i obětování za úplňku, protože proti gustu žádný dišputát)
  • Kolárnu a sprchu pro fanoušky cyklistiky
  • Tuny kávy a čaje

Další informace

Vždy tě zajímalo IT, ale moc nerozumíš programování a kódu? C#, C++ či Java pro tebe nejsou neznámé pojmy, které mohou potenciálně referovat pro známku ve škole, velikost podprsenky nebo ostrov nacházející se v Indonésii? Máš touhu se zapojit do IT odvětví, i když spíše rozumíš Anglickému pravopisu a gramatice než kódu? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV, zapoj se do IT, staň se hlavním archivářem a zaznamenávej všechny postupy od IT nadšenců pro další generace!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3633870   Datum zveřejnění: 1.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----