HR Manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s organizačním plánováním v oblasti HR. Máte dobré znalosti pracovního práva a mluvíte perfektně anglicky?

Pak hledáme právě Vás na pozici HR Manager!

Náplň práce

  • Koordinace a řízení HR plánování, rozpočtování, nábor, rozvoj, hodnocení zaměstnanců, odměňování, organizačních změn, plánování řídících procesů
  • Aktivní účast na HR politice / metodice / její zpracovává / vytvoření / modifikace
  • Úzká spolupráce s HR týmem
  • Účast na personální agendě
  • Koordinace a realizace strategie lidských zdrojů ve společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomické nebo Andragogika)
  • 3 roky praxe v oblasti HR managera
  • Předchozí pracovní zkušenosti v mezinárodní výrobní
  • Pokročilá komunikace v anglickém jazyce
  • Pokročilá znalost práce na PC, SAP výhodou
  • Velmi dobrá znalost pracovního práva
  • Zkušenosti s nastavením HR procesů

Nabízíme

  • Zajímavou a kreativní práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího rozvoje a seberealizace
  • Jazykové i odborné kurzy, které tvou seberealizaci podpoří
  • Týden volna navíc

  • Lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3634304   Datum zveřejnění: 2.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----