Referent zpracování zakázek

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Informace o mzde: 20000 - 28000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte pracovní pozici, kde byste nastartovali Vaši kariéru? Rádi komunikujete s lidmi a nezaleknete se ani práce s interním systémem? Rádi byste při práci využívali anglický jazyk?

Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!

REFERENT ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK

Náplň práce

  • Zodpovědnost za realizaci nákupu komodit
  • Denní komunikace se zákazníky, nákupem a logistikou
  • Evidence nákupních a prodejních smluv v systému
  • Objednávání dopravy u nákupu a prodeje komodit
  • Sledování pohledávek a závazků obchodních partnerů
  • Tvorba obchodních reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • Pozice vhodná pro absolventa

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní notebook a telefon
  • Závodní stravování/stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Cafeterie

  • Místo pracoviště: Třebíčsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "REFERENT ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3634332   Datum zveřejnění: 2.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 28000