45 000 - 60 000 CZK

Specialista HR Reportingu Praha-východ od 50.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte pokročilou znalost MS Excel, baví Vás práce s daty, čísly v kombinaci s interním systémem? Chcete nastavovat a dohlížet nad procesy ovlivňující personální stránku celé společnosti? Komunikace v anglickém jazyce s kolegy či při reportování výsledků Vám nedělá problém?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Výrobní společnost hledá posilu do svého controllingového týmu na pozici:

SPECIALISTA HR REPORTINGU Praha-východ od 50.000 Kč

Náplň práce

  • zpracování a vyhodnocování interních dat společnosti (zejména z oblasti HR)
  • příprava analýz interního fungování společnosti a návrhy na zlepšení
  • nastavování procesů a metodik v oblasti zpracování dat a controllingu
  • podílení se na budgetech, forecastech, auditech uvnitř společnosti
  • pravidelný reporting zejména pro top management

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními kolegy)
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, VLOOKUP aj.)
  • zkušenosti z výrobní společnosti vítány
  • analytické myšlení, samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu
  • nástup dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3634477   Datum zveřejnění: 2.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 60000