30 000 - 40 000 CZK

Financial Controller Střední Čechy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsou Vám blízká čísla a chcete se stát členem týmu uznávané výrobní společnosti, která spolupracuje s předními automobilkami? Pokud máte zkušenosti v oblasti controllingu a dokážete se domluvit anglicky, máme pro Vás skvělou nabídku!

Významná společnost působící v automotive průmyslu hledá kolegu / kolegyni na pozici:

FINANCIAL CONTROLLER Střední Čechy

Náplň práce

  • zpracování analýz v SAP a MS Excel
  • kontrola majetkové evidence
  • spolupráce na grantové agendě, veřejných zakázkách
  • komunikace se zahraničními kolegy na centrále / v rámci skupiny
  • administrativa, krátké překlady – kontroly správnosti dokumentů apod.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomie / finance)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi ve finančním controllingu
  • pozitivní přístup ke zpracování analýz / dat
  • zkušenost z výrobní firmy velkou výhodou

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • bonusy / prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na sport
  • vzdělávání, kurzy, školení
  • nástup možný: ihned
  • místo výkonu práce: okr. Beroun

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3634495   Datum zveřejnění: 2.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----