30 000 - 40 000 CZK

IT technik (30 - 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Termín nástupu: 1. 5. 2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi absolventem technické školy a potřebuješ pořádně nakopnout svou kariéru nebo prostě jen hledáš nové uplatnění v oblasti IT a baví tě řešit úkoly, vytvářet věci a hledat nové způsoby technického charakteru? Máme super pozici v příjemném prostředí a s přátelským kolektivem!

Náplň práce

  • Údržba komunikačních systémů u dispečerských pracovišť
  • Řešení úkolů technického charakteru
  • Získávání nových a rozvíjení stávajících technických znalostí
  • Poskytování technické podpory obchodnímu a servisnímu oddělení
  • Technická podpora zákazníkům

Požadujeme

  • VŠ v IT oboru nebo elektrotechnického směru
  • Znalost problematiky informačních a komunikačních technologií
  • Zkušenosti s řešením problémů výpočetní techniky
  • Znalost operačního systému Linux
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat na služební cesty i do zahraničí

Nabízíme

  • Osobní a pracovní rozvoj v oblasti IT
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní stravování
  • Jazykové kurzy s příspěvkem od zaměstnavatele

  • Místo výkonu práce Praha - Strašnice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hnátek
Tel.: +420773737660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3634904   Datum zveřejnění: 2.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000