Staň se majákem zbloudilých! (IT tester)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Vytváření efektivní testovací strategie
  • Udržování standardů kvality
  • Vedení zbloudilých testerů skrz zrádné moře
  • Plánování, monitoring kontrola testovacích aktivit a úkolů
  • Příprava hlášení a dodatečných informací

Požadujeme

  • Silné technické a testovací dovednosti
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Vědomí toho, že agilní metodologie není nový styl cvičení
  • Znalosti C# či Javy
  • Povědomí o SQL databázích, sítích a virtualizaci

Nabízíme

  • Možnost stát se navigací bloudících testerů
  • Navigační přístroj a vysílačku i k osobnímu využití
  • Vzdělávací kurzy dle vlastního výběru
  • Pohodlné dojíždění na kole
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin (protože je dobré být v teple a mít co na zub, když venku zuří bouře, ve které musíš všechny navigovat)

Další informace

„Test sem. Test tam. Test všude kam se podívám.“ – Říkáš si často tento výrok? Točí se tvůj svět primárně kolem testování a tobě se z toho už točí hlava. Rád bys spatřil častěji světlo lidského slova než nekonečnou hlubinu manuálních a automatických testů, ale nemáš žebřík či lano, které by ti pomohlo tohoto světla dosáhnout? Pak mám pro tebe dobrou zprávu! Mám pro tebe to lano. Zašli mi své CV a staň se majákem, který bude zbloudilým testerům ukazovat tu správnou cestu.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3635094   Datum zveřejnění: 2.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----