Personální ředitel

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte víceleté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti lidských zdrojů a chcete je uplatnit v prestižní dynamické společnosti se silným postavením na českém trhu i v zahraničí? Tak pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Hodnocení zaměstnanců, řízení rozvoje HR kapacit závodu
  • Zodpovědnost za vedení dokumentů podle norem ISO
  • Kontrola nákladů v personální oblasti závodu
  • Aplikace moderních metod a programů vyhledávání, výběrových řízení a přijímání a zaškolování nových pracovníků
  • Metodické řízení systému odměňování pracovníků, řízení pohovorů a uplatňování vhodných forem odměňování
  • Zodpovědnost za řízení HR (cca.10 podřízených)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v HR minimálně 3 roky
  • Práci s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, SAP HR)
  • Znalost zákonů týkajících se pracovně právních vztahů (zákoník práce)
  • Znalost systémů jakosti podle norem ISO
  • Velmi dobrou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Komunikační dovednosti, empatie

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení s ročními bonusy
  • Možnost vzdělávání a individuálního rozvoje
  • Jazykové kurzy anglického nebo německého jazyka
  • 25 dní dovolené a pružnou pracovní dobu
  • Zázemí mezinárodní, rostoucí výrobní společnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3635197   Datum zveřejnění: 2.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----