Využij své ambice, obchoduj a buď ambasador!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Lov potenciálních zákazníků
  • Domlouvání si potřebných schůzek
  • Řešení marketingových záležitostí
  • Zakládaní nových a řešení již předešlých obchodů

Požadujeme

  • Dravost predátora
  • Stříbrný jazyk a bystrou mysl
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Multitasking, time management, iniciativu

Nabízíme

  • Rychlý start kariéry v oblasti obchodu
  • Příležitost získat matraci vyrobenou jen z bankovek
  • Možnost vzdělávacích kurzů tvého zaměření (klidně i na založení mafie, kdo jsme, abychom soudili)
  • Příjemné pracovní prostředí plné zábavy (protože kokainové večírky každý den se nikdy neomrzí)

Další informace

Chceš proniknout na trh, který svými podmínkami a obtížností připomíná válečné pole? Kde se jedná jen o přežití toho nejsilnějšího a vše ostatní je pozřeno? Nebojíš se být predátorem, který opatrně číhá na svou kořist? Je tvůj jazyk zbraní, za kterou by se nemusel stydět Achilles, Johanka z Arku, Čingischán či Atila? Je tvůj jazyk tak mrštný a tvá mysl tak bystrá, že bys dokázala prodat prázdný papír za hodnotu větší, než je Mona Lisa? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV, aspiruj na nového Vlka z Wall Street a chyť možnost si pořídit matraci z vlastních peněz za pačesy!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3635315   Datum zveřejnění: 3.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.